دانلود بازی Dwarf Quest برای ایفون

تبليغات

ارسال مطلب براي ما

انلاين بازي کردن بازيها

نرم افزار گيم رنجر با اجراي 650 بازي انلاين

نرم افزار گارنا با اجراي بازي هاي پرحجم انلاين

نرم افزار تانگل با اجراي بازي هاي جديد انلاين

نرم افزار ايکس فاير براي صحبت کردن با فرندهاي بازيهايتان

نرم افزار استيم با اجراي بازيهاي بسيار پرگرافيک

اسکرين شات

----------------------

----------------------

----------------------

----------------------

----------------------

کلن هاي جنگهاي صليبي

امکانات جانبي

SEO Reports for crusader.loxblog.comدانلود بازی Dwarf Quest برای ایفون

بازديد: 1074
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the Dwarf Quest game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
آیا شما را فراموش کرده ام چگونه شما را از طریق بلند آوازه شو در ویدئویی و بازی های هیئت مدیره در 90s نقل مکان کرد؟ تلاش کوتوله به یاد شما چنین رویدادی کلاسیک ارائه می دهد و آنها را برای iDevices شما. بازی به عنوان Morrin فایر فاکس - یک سرباز گنوم افتخار. کاوش و بلند آوازه شو فراموش کرده اید، کشتن هیولا بد و پیدا کردن گنج با شکوه! آیا می توانم به شما برای زنده ماندن و به عنوان یک جادوگر نتیجه پیدا آذر؟ در نسخه جدید شما می توانید نقشه های اضافی از جنگ در محراب برای 300 سکه طلا برای هر یک خرید، اشتباهات اصلاح، تابعی از سطح راه اندازی مجدد اضافه شده است.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:58 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Demon's Score برای ایفون

بازديد: 1420
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the Demon's Score game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
در امتیاز شیطان صفت را به شما خواهد شد در میدان جنگ خشمگین که ترکیب گرافیک خیره کننده و یک پس زمینه موسیقی تعجب آور دارند!مدرسه از دانشگاه، Sereniti، به طور غیر منتظره می یابد که پدر او، دکتر Aleyster، ناپدید شد و او امیدوار است تا او را پیدا در بیمارستان سالم، جایی که او کار می کند. Sereniti می رود در جستجو و مکان، جایی که پدرش کار می کند شوکه شده بود. او را دیدم wrecks ... با دقت در این wrecks رفتن، او با خرس اسباب بازی صحبت کردن. خرس استدلال می کند که چند وقت پیش او یک فرد بود، اما زمانی که Sereniti او در مورد پدر از او خواست، شیاطین به طور ناگهانی غیر قابل شمارش به نظر می رسد. اما معلوم شد که قبل از پدرش ناپدید شد، او را به عنوان ضمیمه مرموز به گوشی های هوشمند خود را ارسال می شود. شناخته شده به عنوان امتیاز شیاطین "، این ضمیمه یک برنامه بسیار قوی است که اجازه می دهد تا او را به شیاطین، که بدن خود را در اختیار و تحت کنترل است. جایی که پدرش به رفتن؟ چگونه او را پیدا کنید؟ و چه با خرس اسباب بازی؟ نبرد Sereniti علیه مورد علاقه از جهنم به زودی شکستن.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:57 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Infinity Blade 2 برای ایفون

بازديد: 959
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the Infinity Blade 2 game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
بی نهایت تیغه 2 - سفر ادامه از جوان Siris در جهان جاویدان تیتان آغاز می شود. بررسی محیط زیبا که به صورت پویا در طول مدت زمان طولانی از سفر خود را تغییر به مکان های عجیب و غریب، مانند املاک و یا اشک قرون وسطی ذخیره سازی آسیایی Saydhi است، نشان دادن راه های مختلف برای تحقیقات. حالا شما می توانید از کلاس های مختلف از سلاح، زره و جادوها، هر کدام با توانایی های تخصصی خود را، به عنوان مثال با استفاده از سلاح های مختلف در دست هر دو در یک بار انتخاب کنید، دو به کار گرفته و سلاح های کلاس استاندارد و تخته. ایجاد سلاح قوی با اشیاء عرفانی که شما را پیدا خواهد کرد و جمع آوری در طول سفر، در حال گسترش زرادخانه خود را با قدرت عنصر جدید و توانایی! دریافت عمیق به سابقه فوق العاده از بی نهایت تیغه! در نسخه جدید بسته مطالب جدید اضافه شده است، هستیم بیش از 30 محصولات جدید، از جمله حلقه سحر و جادو، سلاح، تخته، کلاه و رزرو وجود دارد. حفاری بیشتر در تاریخ جاویدان به عنوان شما برای باز کردن زمینه های جدید و آثار از گذشته قابل ملاحظه تر می شود. سنگشده کمیته ملی المپیک، Xyloto، Ryth و دیگران - نبرد برای شکست دادن دشمنان جدید را وارد کنید. سلاح جدید با نام تجاری از استاد، خورشیدی حمل و نقل تیغه انرژی - در حال حاضر شما می توانید قدرت خورشید استفاده کنید. است بیش از 30 محصولات جدید، از جمله حلقه سحر و جادو، سلاح، تخته، کلاه، و زره پوش وجود دارد. شگفتی اضافی در انتظار شما هستند با دستاوردهای جدید، جواهرات، و غیره. در نسخه جدید محتوای جایزه شامل ClashMob، خرک از اشک و بسته از آسمان قفس گسترش. از آن است که برای IOS 6، جواهرات، برنده جایزه، اصلاح اشتباهات و پیشرفت های مختلف اقتباس شده است.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:56 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Blood & Glory: Legend برای ایفون

بازديد: 951
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the Blood & Glory: Legend game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
بازگشت به عرصه و گرم تا گرسنه برای استقبال از جمعیت خون، چرا که شما در حال مبارزه برای تبدیل شدن به LEGEND! آرنا بازی مبارزه با بالاترین امتیاز در جریان است با خون و افتخار: افسانه! نگاهی به سلاح های مرگبار، زره حماسه در مأموریت های خود را قرار داده که برای رسیدن به خون آغشته از پیروزی! سفر را از طریق امپراتوری، و کارفرمایان خون آشام را دنبال کنید در روند استقرار تاریخچه کمیک! بهبود مهارت ها و باز کردن حملات خاص خیره کننده، دسته کوچک موسیقی جاز فوق العاده و ضربات با شکوه جدید!
دوباره هر روز برای کسب درآمد و افسری! مبارزه با غول جدید با کیفیت بالا و روباه چنگال دار به اغوا کننده در یک مار دن جدید، بر روی کشتی از وایکینگ ها، و معبد نپتون! پشتیبانی کامل از آیفون 5 و آی پاد لمسی نسل 5، سازگاری با iOS 6، 0 چالش های جدید، اصلاح اشتباهات و بهبود کار وجود دارد.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:55 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی AngerOfStick برای ایفون

بازديد: 914
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the AngerOfStick game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
قهرمان اجرا می شود به پایگاه دشمن و هر کسی که در راه خود را با AK-47، اسلحه 90-millimetric، چکش آهن، یک شمشیر بلند و سلاح های دیگر به نظر می رسد را می کشد. او باید بیشتر دشمنان مختلف از بین ببرد. در حالت آسان، متوسط ​​و سخت را در بازی و امکان تنظیم صفحه نمایش وجود دارد.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:54 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE برای ایفون

بازديد: 773
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
خیابان جنگنده و تکن سر به سر در این نبرد مواجه شده است. مبارزه با بازیکن در سراسر جهان با استفاده از Wi-Fi!، برآورد از مسابقات که با آنها خواهد سطح خود را افزایش دهد! این بازی قطعا برای پلت فرم IOS ساخته شده است و از نسخه خیابان کنسول جنگنده X تکن متفاوت است. بازی با استفاده از ایده "سرگرمی سریع و آسان برای همه" است که منحصر به فرد برای IOS. لذت بردن از گرافیک سه بعدی با شکوه و شگفت انگیز سازگار با صفحه نمایش شبکیه چشم. آیا شما از طرفداران بازی Street Fighter و یا تکن، و یا می دانید که حق امتیاز هر دو بد؟ شما باید مثل این بازی! را انتخاب کنید بین شخصیت های خیابان جنگنده و تکن و تشکیل تیم خود تغییر دهید. همکاری با شریک زندگی شما می شود یک کلید را به پیروزی!
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:53 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Wrestling Revolution برای ایفون

بازديد: 1078
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the Wrestling Revolution game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
هموار راه را برای پیروزی در این بازی کشتی! هر مرحله، هر ضربه و یا پرتاب و هر حرکت اجرا، ارضا در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به سیستم کنترل بصری تشکر شده است. با 10 کاراکتر بر روی صفحه نمایش و مجموعه ای از کامل محصول گفت و گو و سلاح این وحشی ترین عمل است! انقلاب کشتی - اولین "اتفاقی" بازی مبارزه نشان داستان هفته از تلویزیون نشان می دهد. شهادت برخی از ستاره های مورد علاقه خود را در دوئل از رویای خود را دریافت و به بالاترین نقطه از زندگی حرفه ای خود را در یک ارز فرانک از نظرات با 10 نفر از جنگجویان و مبارزه نهایی. بازیکنان نیز یک فرصت برای ایجاد جنگنده خود را که می تواند یک شانس برای تبدیل شدن به یک جزء ثابت از بازی برنده داده می شود.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:51 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Death Dome برای ایفون

بازديد: 815
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the Death Dome game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
این شهرستان در حال مرگ است، آخرین امید میسازد پایین بر ​​روی شانه های ققنوس. بازماندگان جهش و ققنوس خواهد شد که برای مبارزه با آنها. مرگ گنبد - این یک بازی رایگان است، اما به شما فرصت به فروشگاه برای پول واقعی. اما این امکان وجود دارد به تصویب بدون پول واقعی، فقط خاموش خرید در تنظیمات بازی. برای شروع بازی شما باید به اینترنت متصل!
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:50 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Battle Monkeys برای ایفون

بازديد: 943
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the Battle Monkeys game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
نبرد میمون - در این سه بعدی بازی چند نفره شگفت انگیز، شما یک ارتش کوچک از میمون ها کنترل و مبارزه با دیگر بازیکنان در مبارزه برای زندگی است. را انتخاب کنید از طیف وسیعی از میمون ها متفاوت است. تنظیم میمون خود را با هزاران نفر از ترکیبی از تجهیزات. اکشن زنده آنلاین چند نفره.گرافیک شگفت انگیز و موسیقی متن فیلم. در این نسخه جدید تمام اشکالات ثابت هستند، می باشد جنگ جدید مسابقات با جایزه منحصر به فرد، رتبه بندی جدیدی از خسارات و تجهیزات جدید وجود دارد.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:49 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی AngerOfStick 2 برای ایفون

بازديد: 723
دسته بندي: جنگی,,
Screenshots of the AngerOfStick 2 game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
В Angerofstick 2 دشمنان ناشناخته دوباره در شهرستان ها ظاهر می شود و قهرمان است برای نابود کردن دشمن با دسته بندی زیادی از سلاح، هلیکوپترها و ربات است که می تواند تمام دشمنان را در یک بار از بین ببرد.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: شنبه 24 خرداد 1393 ساعت: 21:47 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

ليست صفحات

تعداد صفحات : 10

اسامي نفرات برتر جنگهاي صليبي

--------------------

ورود کاربران

نام کاربری
رمز عبور

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری

آمار سايت

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 3175
کل نظرات کل نظرات : 42
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاين افراد آنلاين : 1

آمار بازديدآمار بازديد
بازديد امروز بازديد امروز : 341
بازديد ديروز بازديد ديروز : 1346
ورودي امروز گوگل ورودي امروز گوگل : 34
ورودي گوگل ديروز ورودي گوگل ديروز : 135
آي پي امروز آي پي امروز : 114
آي پي ديروز آي پي ديروز : 449
بازديد هفته بازديد هفته : 2388
بازديد ماه بازديد ماه : 5167
بازديد سال بازديد سال : 5167
بازديد کلي بازديد کلي : 5167

اطلاعات شما اطلاعات شما
آي پي آي پي : 3.236.16.13
مرورگر مرورگر :
سيستم عامل سيستم عامل :
تاريخ امروز امروز :

چهره هاي مشهور صليبي بازان=خارجي

*************************

چهره هاي مشهور صليبي بازان=ايراني

*************************